Тривають зустрічі Геннадія Лагути з виборцями Новокаховської громади

Заступник голови обласної ради, кандидат у народні депутати по 184 округу Херсонщини від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута продовжує спілкуватися з виборцями Новокаховської громади.

Сьогодні, 15 жовтня, низка зустрічей пройшла як в трудових колективах, так і з пересічними жителями міста. Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Тепла та водночас продуктивна зустріч пройшла сьогодні з колективом підприємства “Дніпрянська Аграрна фірма ім. Солодухіна”.
Актуальне питання, яке наразі турбує усіх без винятку, це підняття тарифів на блакитне паливо. Так ситуація цього року з цінами на газ загострилася як ніколи і без оперативного втручання держави її не вирішити.
Представники аграрного підприємства також поскаржились, що через різке підвищення ціни на добрива та матеріали для агровиробництва буде важко досягти позитивної рентабельності та собівартості продукції.
Обурені люди і рішенням влади відкрити ринок землі для продажу іноземцям. Аграрії вважають, що в разі продажу земель сільгосппризначення українське село просто зникне.
Єдина мета політичної сили “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” і моя особиста позиція, що в жодному разі земля не повинна стати об’єктом спекуляції. Українці, як і раніше мають працювати на своїй землі, вирощуючи гідні врожаї”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Лагута.