Туристична Херсонщина очима столичних тревел-блогерів

Осінь – чудовий час відправитися на Херсонщину, щоб побачити найкрасивіші місця регіону.

Ведучі та тревел-блогери Макс Узол і Оля Манько зняли дві яскраві серії в Херсонській області. Спеціально для Фото: Херсонські гори (khers-on.com)

За її словами, це відмінне місце, щоб зустріти захід. Також тут можна поплавати на байдарках і подивитися на схили з води.

“Це незабутнє видовище!”, – зазначає мандрівниця.

Відео: Що подивитися в Херсонській області (Youtube.com/Узол і Манько)

Аджигольський маяк

Цей маяк стоїть посеред води на штучному острові. Його називають найкрасивішим маяком України з-за його ажурної форми.

Український "Гранд-каньйон": Херсонська область дивує туристів незвичними об’єктамиФото: Аджигольський маяк (pinterest.com)

Маяк коштує 1,5 кілометра від берега, тому побачити його у всій красі реально тільки з води. Зробити це можна, замовивши водну екскурсії на катері за 150 гривень. На маяк навіть можна піднятися.

“Ми на сам маяк не потрапили, тому що його в період наших зйомок фарбували, але сказали, що відкриють вихід на оглядовий майданчик з середини вересня”, ділиться Макс.

Український "Гранд-каньйон": Херсонська область дивує туристів незвичними об’єктамиФото: Аджигольський маяк розташовується неподалік від берега (pinterest.com)

Олешківські піски

Це українська пустеля, точніше напівпустеля.

Дуже незвичні й дивні види для України, кажуть РБК-Україна тревел-блогери.

Український "Гранд-каньйон": Херсонська область дивує туристів незвичними об’єктамиФото: Незвичайні ландшафти Алешковских пісків (24tv.ua)

“Тут немає величезних барханів і тут багато рослинності, в тому числі “червонокнижної”. А соснові оазиси взагалі ламають уявлення про пустелі. Але місцями є чітке уявлення, що ти в пустелі і фото на тлі нескінченних пісків теж можна зробити відмінні. Але обов’язково візьміть запас води, пісок нагрівається до 70 градусів і є відчуття, що ти потрапив в духовку”, – радять Макс і Оля.