Туристичний потенціал Нової Каховки презентували голові Держагенції з розвитку туризму

Представники Новокаховського відділу культури і туризму, що на Херсонщині, взяли участь у он-лайн зустрічі з головою Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ).

Про це редакції Online НК розповів головний спеціаліст відділу Богдан Кравчук.

«Друзі! Незважаючи на те, що туристичний сезон 2020 року вже закінчився, сьогодні для нас був зроблений неймовірний передноворічний подарунок – унікальна зустріч з головою Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ) Мар’яною Олеськів.

Це неперевершений фінальний мажорний акорд для туризму Новокаховської ОТГ в 2020 році!

Захід був організований ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» для переможців, що здобули перші місця у п’яти номінаціях Всеукраїнського молодіжного конкурсу інноваційних проектів розвитку туризму на сільських територіях.

Але для нас, Нової Каховки, було зроблено виключення, враховуючи, що у фіналі проекти відділу здобули два других місця.

Внаслідок карантинних обмежень зустріч відбулась в онлайн форматі.

Зустріч з Головою ДАРТ – це не просто унікальна можливість представити туристичний потенціал Новокаховської громади, а нагода заручитися підтримкою та допомогою для реалізації проектів, спрямованих на розкриття цього потенціалу на найвищому туристичному рівні. І, звичайно, велика мрія! Мета зустрічі – детальне представлення проектів голові Державного агентства розвитку туризму, обговорення шляхів їх реалізації, пошук та залучення інвесторів.

У рамках зустрічі головним спеціалістом відділу культури і туризму Богданом Кравчуком був представлений проект «Туристичні перспективи острова Козацький». До підготовки презентації та участі у зустрічі долучився начальник відділу рекреації Національного природного парку «Нижньодніпровський» Сергій Шкарупа.

Проект передбачає створення на острові рекреаційно-оздоровчих локацій, історично-патріотичного козацького центру, різножанрових та різноманітних туристичних маршрутів.

Для цього в першу чергу потрібне санітарне очищення території острову та налагодження прямого сполучення з островом та ін.

Голова ДАРТ високо оцінила наш проект, пообіцяла сприяти його реалізації, а також допомогти з пошуком інвестицій. Нею було окремо наголошено, що, враховуючи участь Новокаховської ОТГ в президентській програмі «Туристичні магніти України», реалізація проекту можлива за співфінансування з державного бюджету.

Сподіваємось, що цей надважливий крок в напрямку розвитку туризму Новокаховської ОТГ позитивно сприятиме перетворенню нашої громади на унікальний туристичний магніт України!»