Туристичний потенціал “Соляної дороги” об’єднав голів ОТГ Херсонщини

Вчора,12 травня, Новокаховський міський голова Володимир Коваленко провів ініційовану ним ознайомлювальну поїздку туристичними об’єктами правого берега Дніпра для голів територіальних громад, які планують входити в туристичний кластер “Соляна дорога”.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Разом з міськими головами: Каховки – Віталієм Немерцем, Таврійська – Миколою Різаком, Берислава – Олександром Шаповаловим, головами ТГ: Тягинської – Раїсою Пономаренко, Тавричанської – Сергієм Ожго, Милівської – Олегом Яхнієнком, Присиваської –  Сергієм Кліщевським, Чаплинської – Олексієм Фаустовим, Асканійської – Вадимом Поліщуком, депутатом Херсонської обласної ради Ігорем Йосипенко, директором КП “Агенція регіонального розвитку” В’ячеславом Костенюком, істориком Богданом Кравчуком та керівником ГО “Агенція регіонального розвитку” Павлом Ярмієм відвідали найяскравіші, але далеко не останні туристичні родзинки правобережної частини Херсонської області.

Ця подорож туристичними місцями стала продовженням зустрічі голів територіальних громад, яка відбулась 22 квітня за ініціативи Новокаховського міського голови Володимира Коваленка в яхт-клубі “Maxim Marine”.

Вчора ж поважна делегація відвідала туристичні локації на території трьох територіальних громад, розташованих на правому березі Дніпра.

Так, в Бериславській територіальній громаді вшанували пам’ять загиблих на Братській могилі героїв Кримської війни 1853-1856 рр з меморіальною каплицею та відвідали дерев’яну Введенську церкву в місті Берислав.

В селі Зміївка відчули атмосферу маленької Європи в степах України та побували на місці столиці древньої Готії – Данпарштадту.

Милівська територіальна громада вразила природним парком “Кам’янська січ”, яка була розташована в 1709-1711 роках на території нинішнього села Республіканець.

Велична Покровська церква в селі Качкарівка не залишила байдужим жодного учасника подорожі. Екскурсію милівськими цікавинками провів Ігор Йосипенко – депутат Херсонської обласної ради і справжній фанат та знавець історії рідного краю.

Новокаховська територіальна громада з гордістю представила своїм гостям три з багатьох своїх туристичних родзинок: палац Князя Трубецького та степові водоспади Таврії, башту Вітовта, а також гордість Новокаховсьої громади – Виноробне господарство князя П.М Трубецького.

Міський голова Володимир Коваленко наголосив, що це перша, але не остання зустріч голів територіальних громад в такому форматі: “Після проведення Таврійського туристичного конгресу, який відбудеться в Новій Каховці 20-22 травня, плануємо провести таку ж поїздку туристичними об’єктами лівого берега Дніпра. Нині туризм – одна з найперспективніших і найпріоритетніших галузей в економіці регіону. Нам є, що показати, нам є, чим гордитися. І ми маємо об’єднатися заради процвітання Херсонщини.”

Читайте також: У Новій Каховці відбудеться «Таврійський туристичний конгрес 2021»