ТВК оприлюднила результати виборів депутатів Каховської районної ради

Каховська районна ТВК оприлюднила результати виборів депутатів Каховської районної ради, що відбулись 25 жовтня.

П’ятивідсотковий бар’єр подолали 6 партій: «Опозиційна платформа – За життя» (13326 голосів, 24,27%), «Слуга народу» (10764 голоси, 19,61%), «Нам тут жити» (6142 голоси, 11,19%), «Європейська солідарність» (5982 голоси, 10,90%), «Наш край» (5001 голос, 9,11%) та «Батьківщина» (3532 голоси, 6,43%).

Таким чином, у Каховській райраді ОПЗЖ отримає 12 мандатів, «Слуга народу» – 9, «Нам тут жити» і ЄС – по 6, «Наш край» – 5 і «Батьківщина» – 4.

Депутатами від партії «Опозиційна платформа – За життя» стали:

1. Васильєва Людмила Миколаївна

2. Зінкевич Дмитро Сергійович

3. Календар Іван Володимирович

4. Кімлач Альона Віталіївна

5. Курас Олександр Олександрович

6. Мазур Олена Борисівна

7. Малишева Ірина Юріївна

8. Прийма Віталій Вікторівна

9. Скопіч Олексій Васильович

10. Чеснокова Ірина Володимирівна

11. Штанько Віталій Миколайович

12. Щербина Андрій Юрійович

від партії «Слуга народу»

1. Арнаут Тетяна Петрівна

2. Брусенський Валерій Павлович

3. Гайдаманчук Іван Ігорович

4. Думінець Олександр Степанович

5. Лизун Юрій Анатолійович

6. Репілевська Оксана Юріївна

7. Череватов Дмитро Володимирович

8. Юрченко Аліна Юріївна

9. Ярмій Павло Олексійович

від партії «Нам тут жити»:

1. Дикуха Ігор Михайлович

2. Жарук Людмила Володимирівна

3. Іванов Віталій Вікторович

4. Манзик Микола Васильович

5. Сєдін Віталій Анатолійович

6. Силка Олена Миколаївна

від партії «Європейська солідарність»:

1. Єрофєєв Віталій Васильович

2. Карпеченко Сергій Григорович

3. Назарова Оксана Валентинівна

4. Салтиков Валерій Миколайович

5. Таранішина Наталія Вікторівна

6. Хлань Сергій Володимирович

від партії «Наш край»:

1. Буренко Володимир Васильович

2. Забєлін Віктор Васильович

3. Найдьонов Віктор Григорович

4. Рєпка Оксана Миколаївна

5. Сидоренко Оксана Сергіївна

від партії «Батьківщина»

1. Богатиренко Сергій Вікторович

2. Гаврилюк Юлія Вікторівна

3. Нестеренко Геннадій Іванович

4. Ухова Ольга Іванівна