“Тяжкий сюжет”: у МЗС РФ розповіли про консультації Путіна з військовими щодо України

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що військові фахівці пропонують главі Кремля Володимиру Путіну варіанти “на випадок погіршення ситуації навколо України”.

Про це Рябков заявив в інтерв’ю пропагандистського телеканалу RTVI.

За його словами, мовляв, “це тяжкий сюжет”, але до публічного доступу це не повинно потрапити, оскільки це “розгойдування ситуації”. Але Рябков переконує, що у Москві нібито хочуть вирішити ситуацію дипломатичним шляхом.

“Президенту (Володимиру Путіну. – Ред.) військові фахівці, як це було офіційно сказано, постійно пропонують варіанти на випадок погіршення ситуації. Це тяжкий сюжет. У публічному просторі він не повинен жодним чином засвічуватися, тому що це саме по собі розгойдування ситуації. Потрібно дати шанс дипломатії”, – сказав Рябков.

Рябков, крім того, традиційно звинуватив Україну в начебто невиконанні Мінських умов, до яких, за його словами, Київ “треба повернути”.

Раніше прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія не збирається  відводити війська з чотирьох областей поблизу кордонів з Україною, бо, за його словами, зв’язку між маневрами військ і переговорами із Заходом щодо “гарантій безпеки” немає.