У Новокаховській ЦМЛ наразі перебуває 37 хворих на COVID-19

У Новокаховській ОТГ з 20 до 26 грудня в десяти осіб діагностували COVID-19, серед яких три безсимптомно хворих та госпіталізували до міської ЦМЛ сімох мешканців громади (на позаминулому тижні було всього 9 захворівших).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За минулий тиждень кількість госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ хворих з COVID-19 (21 особа) зменшилась на 5% (було 22). Нагадаємо, до міської лікарні госпіталізують не тільки мешканців Новокаховської ОТГ, але і хворих з навколишніх громад Херсонщини.

Частка мешканців Новокаховської ОТГ серед всіх госпіталізованих з 9 зменшилась до 7, або на 22%.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 2 хворих (було 6), серед яких 1 (був 1) – мешканець Новокаховської ОТГ. Від пневмонії помер 1 хворий (було 2), з яких жителів громади немає (на минулому тижні теж не було).

Виписалися з лікарні після завершення лікування від коронавірусу 22 пацієнти (було 29) та від пневмонії 17 (було 18).

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 27 грудня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 37 осіб, що на 10% менше ніж на позаминулому тижні (було 41).

Наразі у лікарні перебуває 14 хворих на пневмонію (було 24).

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з початку пандемії зафіксовано 2215 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 27 грудня на обліку перебуває 12 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2188 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за тиждень щеплення від COVID-19 отримали 489 осіб.

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «жовтій» зоні адаптивного карантину. У громаді кількість захворівших, госпіталізованих з СОVІD-19 поступово зменшується.

Але нагальною залишається проблема прискорення вакцинування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!