У бібліотеках Новокаховської територіальної громади відзначили Міжнародний день миру

У Новій Каховці, як і у всіх куточках світу, проходили заходи, спрямовані на залучення уваги до того, як багато в нашому світі агресії і зла, безглуздих смертей і ненависті.

Про це редакції Online НК розповіли у відділі культури і туризму територіальної громади.

Бібліотечні працівники Центральної бібліотеки прийняли участь у діалозі про миробудування під відкритим небом. Говорили  про соціальну згуртованість, благополуччя та безпеку в громаді. Проведення діалогу в 12 містах України ініціювала Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Партнером проєкту в Новій Каховці виступив відділ культури і туризму Новокаховської міської ради.

Маленькі читачі міської бібліотеки для дітей взяли участь у створені символів миру – голубів з оливковими гілками, паперових журавликів та міжнародного знаку за ядерне роззброєння. Це невеличкий, символічний заклик до миру на всій землі.

З нагоди цієї події та з метою розширення знань дітей про важливість миру на Землі, виховання патріотизму й любові до свого народу та своєї Батьківщини у Веселівській бібліотеці відбувся конкурс малюнку «Ми прагнемо миру». Пройшов він у комфортній атмосфері спільної творчості.

БібліоТус@ «Діти. Мир. Казка» відбулася в міській бібліотеці для дітей та юнацтва. Читачі приєдналися до святкування Всесвітнього дня миру, даруючи тепло своїх активних, люблячих і небайдужих сердець.