У бібліотеках Нової Каховки відбулись заходи, присвячені Дню прав людини

У Новій Каховці до Дня прав людини в міській бібліотеці №2 організували зустріч «Права людини понад усе» для студентів НКПЕТЛ №7.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

У зустрічі взяла участь головний юрист відділу правової допомоги Ірина Зальвовська. Вона розповіла про права людини, як боротися з насильством і куди звертатися за безкоштовною правовою допомогою. Кожен студент отримав брошури, орієнтири з контактною інформацією для забезпечення зв’язку з усіма центрами, які надають цю безоплатну послугу.

У форматі вікторини «Є правила у світі, повинні знати їх всі діти» пройшов захід в дитячому відділі міської бібліотеки №2, присвячений Дню прав людини.

Учасники виступили як справжні дорослі захисники казкових героїв і захищали їх права. В інтерактивній формі разом з бібліотекаркою діти обговорили основні статті Конвенції про права дитини й за допомогою пазлів підібрали до них відповідні обов’язки. Більш детально зупинилися на статті 7, в якій зазначено, що кожна дитина з моменту народження має право на ім’я і набуття громадянства. На пелюстках «правової квітки» написали свої імена і отримали в подарунок цю чарівну квітку. Тож, будемо вивчати та користуватися тими правами, які даровані нам від народження.

БібліоТус@. Правова вікторина: «Великі права маленької людини» відбулася в старшому відділі міської бібліотеки для дітей та юнацтва.

БібліоТусити з підлітками на правові теми не тільки цікаво, але й більш відповідально. Бібліотекарів міської бібліотеки для дітей та юнацтва дуже тішить, що у фонді вже є книжкові скарбнички на правову тематику, адаптовані саме для даної вікової категорії читачів. Вони із задоволенням запрошують читачів завітати до бібліотеки, ознайомитися та обрати саме ту інформацію, яка більш актуальна і запрошувана для молоді сьогодення. Адже зараз, як ніколи, суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.