У бібліотеках Нової Каховки проходять літні майстер-класи для юних читачів

Творчі майстерні та майстер-класи міцно увійшли в сучасну практику бібліотечної роботи з юними читачами у Новій Каховці, що на Херсонщині.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Діти із задоволенням проявляють свої здібності, спілкуються, знаходять нових друзів, діляться своїми читацькими уподобаннями і не тільки.

8 червня 2021 року до центральної бібліотеки, завітали діти літнього табору «IT School» на фан-паті «Морозива багато не буває». Разом з бібліотекарем Ісаковою Є.Ю. вони виготовляли листівки із зображенням морозива (імітацію кульок морозива зробили за допомогою ватних дисків). Кожен розмалював листівку за власним смаком і вподобаннями.

А ще діти дізналися коли, де та для кого вперше приготували цей холодний десерт, разом з’ясували, що у 2021 році морозиво «Ескімо» святкує свій історичний ювілей. Запам’яталася дітям інформація про найбільше морозиво у світі: Хестон Блюменталь – шеф-кухар з Великобританії створив найбільше у світі морозиво висотою 4 метри і тонною ваги та потрапив до Книги рекордів Гіннеса. На заморозку цього морозива пішло більше місяця, але результат вразив усіх! Без морозива не обходився жоден святковий обід при королівських дворах й у аристократів, секрет морозива тримався у секреті, а мати свого особистого морозивника було так само важливо, як і особистого перукаря і швачку.

У міській бібліотеці №2 для учасників клубу «Журавлик» пройшов майстер-клас «Мелодії бісеру». Бібліотекарі молодшого відділу навчили дівчат робити фенечки – яскраві браслети з кольорового бісеру, ниток, стрічечок. Плетіння фенечок з бісеру – це дуже кропіткий процес, який вимагає уваги і терпіння і також позитивно впливає на моторику рухів дітей.

А допоможуть опанувати цей вид рукоділля справжні путівники по барвистому і захоплюючому світу бісеру – книги та добірка статей із журналу для сучасних дівчат «Жасмин», які бібліотекарі і рекомендують для всіх, хто зацікавився цим видом мистецтва і бажає неодмінно долучитися до створення своїх власних шедеврів.
Усі заходи відбулися із дотриманням карантинних вимог.