У будинках культури сіл Райського старостату відбулись Новорічні дитячі свята

У селах Райського старостинського округу Новокаховської громади Херсонщини відбулись передноворічні ранки для дітей з традиційними виставами та подарунками, повідомляє Online НК.   

Довгоочікувані новорічні свята нарешті завітали до діточок сільських громад Новокаховської ОТГ. Вчора,  26 грудня, у селах Райське та Тополівка дітки мали нагоду побачити новорічних персонажів та отримати головні атрибути свята – подарунки.

Формат щорічних привітань був дещо змінений, але у Будинках культури всіх чекала прикрашена ялинка-красуня і солодкі подарунки від міського голови Володимира Коваленка, які приготували відділ культури і туризму та благодійний фонд «Нова Каховка» (керівник Наталія Безпята).

Від керівництва міста на свято завітали заступник міського голови Володимир Арнаут, заступник начальника відділу культури і туризму Яна Малига, староста Райського старостинського округу Ігор Дикуха, начальник відділу з питань діяльності Райського старостинського округу Ірина Даніна.

Усі новорічні привітання відбувались з додержанням карантинних вимог, з наявними засобами індивідуального захисту та обмеженою кількістю глядачів.