У червні за держпрограмою «теплих кредитів» відшкодовано 50 млн грн

У червні 2021 року Держенергоефективності здійснило чергове відшкодування учасникам програми «теплих кредитів», а саме компенсовано 49,57 млн. грн. відповідно реєстрів позичальників, наданих банками.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі комунального господарства Новокаховської територіальної громади Херсонщини.

Зокрема, цього місяця з держбюджету виплачено:

  • 48,02 млн грн – домогосподарствам, які впровадили енергоефективні заходи у рамках програми;
  • 1,55 млн грн – родинам, які встановили твердопаливні котли.

Всього у 2021 році учасникам програми вже відшкодовано 92,6 млн. гривень. За весь час дії державної програми із жовтня 2014 р. і по сьогодні обсяг компенсацій сягнув 3,42 млрд. гривень.

Більше 10 тис. домогосподарств скористалися цього року державною програмою з енергоефективності, щоб утеплити свої оселі та зменшити витрати на комунальні послуги.
Обсяг залучених у банках “теплих кредитів” у 2021 року сягнув 404,4 млн. грн., що передбачають подальші компенсації позичальникам, загальна сума яких у поточному році запланована у розмірі 132 млн. гривень.

Фактично можливості участі програми майже вичерпуються. Вже зовсім близько до повного освоєння програми з урахуванням наявного фінансування. Тож, усім охочим варто поквапитися, щоб подати заяву до одного з банків: Укргазбанку чи Ощадбанку.

Нагадуємо, що за умовами програми для отримання відшкодування учасники мають подати до банків підтверджуючі документи про впровадження енергоефективних заходів.