У Центральній лікарні Нової Каховки встановлять ще одну кисневу станцію

Про це вчора, 16 жовтня, на зустрічі з мешканцями Нової Каховки розповів голова Херсонської обласної державної адміністрації, кандидат у народні депутати по 184 округу Сергій Козир.

Окрім цього невдовзі за рахунок державного бюджету в лікарню буде придбано ангіограф, МРТ та маммограф повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козира у Фейсбук.

“Сьогоднішній день проводжу у Новій Каховці. Зокрема, зустрівся із жителями вулиць Букіна та Горького. Перше питання, яке мені поставили люди – яким я бачу розвиток житлового фонду, адже він досить застарілий. Я добре розумію, що самотужки зробити утеплення будинку або ж ремонт дахів мешканці не можуть, адже це великі кошти. З цього питання ми вже зустрічалися із міською владою Нової Каховки, тож і надалі будемо розглядати всі можливі варіанти, зокрема, для надання безготівкових кредитів для ОСББ.
Довго говорили і про відновлення промисловості. Питання важливе для кожної громади, адже це першочергові кроки по відновленню робочих місць. Наразі ми вже робимо аудит, щоб побачити які підприємства можливо відновити та залучити інвесторів. В першу чергу потрібна підтримка бізнесмена і виробника. Відкриття бізнесу і його ведення мають бути простими і зрозумілими, аби підприємець вкладав гроші і відчував захист держави. Я переконаний, розвиток промисловості потягне за собою будівництво нових доріг та об’єктів інфраструктури.
Обов’язково вирішимо і звернення новокаховчан щодо встановлення лежачих поліцейських біля новозбудованого ЦНАПу, адже поруч школа, а це – безпека дітей.
Серед питань зустрічі – благоустрій території дитячого садочка «Червона квітка». Батьки самотужки навели лад на ігровому майданчику, проте є чимало не вирішених проблем у самому приміщені садочка. Будемо сприяти, аби прискорити розробку проєкта реконструкції цього дошкільного закладу, що дозволить включити його в перелік «Великого будівництва».
Також повідомив громаді, що вже прийнято рішення щодо встановлення на базі Новокаховської ЦРЛ ще однієї кисневої станції. Про її придбання ми говорили минулого тижня із міністром охорони здоров’я Віктором Ляшко, який приїздив до Нової Каховки. Також невдовзі буде рішення стосовно придбання в лікарню ангіографа, МРТ та маммографа”, – зазначив у своєму дописі кандидат у народні депутати Сергій Козир.