У Центральній міській бібліотеці Нової Каховки До Дня Збройних Сил України відбулись патріотичні заходи

У Новій Каховці до Дня Збройних Сил України в Центральній міській бібліотеці відбулась низка патріотичних заходів за участі учнів шкіл міста.

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

До бібліотеки завітали вихованці Новокаховського військово-патріотичного клубу «Джура-Десантник» (керівник – Чертков М.П.). Виявляється, хлопці не тільки вдосконалюють військові навички, а й досить жваво цікавляться літературою про життя військових та взагалі про Збройні Сили України.

Вони залюбки познайомились з книгами, представленими на тематичній книжковій виставці «За честь. За славу. За народ». З цікавістю розглядали нові книги, які отримала центральна бібліотека від Українського Інституту Книги.

Патріотична година і майстер клас «Із янголом за плечима» відбулася з учнями 9-Б класу (класний керівник Прокопчук О.С.) та учнями 11-Г класу (класний керівник Чудійович С.О.) Новокаховського ліцею «Спектр» (директор Долецька Т.Е.).

Завідуюча шкільною бібліотекою Наталя Верішко і провідний бібліотекар юнацького сектору Новокаховської бібліотеки для дітей та юнацтва Марія Федотова провели патріотичну годину і майстер клас «Із янголом за плечима» для учнів 9-Б класу (класний керівник Прокопчук О.С.) та 11-Г класу (класний керівник Чудійович С.О.) Новокаховського ліцею «Спектр» (директор Долецька Т.Е.), на якій розповіли молоді про історичне становлення цього патріотичного державного свята.

Оксана Ткачук провела для усіх присутніх майстер клас по виготовленню Янголів-Охоронців. Найактивніші учні, які брали участь у майстер класі – Артем Батуренко, Діана Кувшинова, Вікторія Шептієнко, Сергій Піскунов, Олександр Сердюк, Артур Людкевич, Андрій Бордіян, Софія Шевцова, Ірина Котлубай, Олександра Циклінська виготовили свого Янгола, залюбки і щиросердно подарувати ці символи захисту, незламної жаги до життя, віри та надії на краще майбутнє нашим військовим, які ціною власного життя боронять кордони нашої країни.