СОVІD-19: у лікарні Нової Каховки за тиждень кількість хворих мешканців громади збільшилась на 54%

За минулий тиждень до Новокаховської ЦМЛ госпіталізовано 75 хворих на коронавірус, з яких жителів громади – 40 (було 26) та 35 – мешканці суміжних територіальних громад Херсонщини (було 62).

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні із надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення територіальної громади.

За тиждень у лікарні померло 7 хворих на СОVІD-19 (на минулому тижні 9), з яких  новокаховчан 3 (було 3). Також у лікарні померло 5 хворих на пневмонію (було 2).

Кількість хворих, що станом на ранок 11 жовтня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 121, що на 13 більше ніж позаминулого тижня (було 108).

Виписалось після завершення лікування 51 пацієнт, що менше ніж позаминулого тижня (було 56).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1328 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 11 жовтня на обліку перебуває 52 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1218 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Повідомляємо, 9 жовтня під час відвідання Нової Каховки міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що Херсонщина за рівнем захворюваності вже відповідає «червоній» зоні адаптивного карантину, рішення про введення якої буде прийнято найближчими днями.

Серед хворих на коронавірус, що лікуються у ЦМЛ, немає жодного, хто отримав хоча б одну дозу вакцини.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцинування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!