Завтра у Новій Каховці відбудеться «Олімпійський урок»

25 вересня 2021 року о 10.00 на площі біля Літнього кінотеатру відбудеться спільний спортивно – розважальний захід «Олімпійський урок».

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту територіальної громади Наталія Таран.

Урок проводиться за підтримки Олімпійського комітету, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради та за ініціативою майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чотирьохразової учасниці Олімпійських ігор, багаторазової призерки чемпіонатів Європи та України, члена олімпійської збірної команди України з легкої атлетики – Новожилової Ірини.

Кожен з учасників зможе позмагатись у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Вас чекають спортивні локації: Бокс, скакалка, гантелі, баскетбол, теніс настільний та завершить олімпійський урок «Вело-шок» – масовий пробіг на велосипедах, роликових ковзанках, самокатах.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашого спортивно-розважального заходу! Ми підготували для Вас багато цікаво! Приходьте, буде весело!