У день міста Нова Каховка наймолодші футболісти ДЮСШ «Таврія» розіграли «Солодкий кубок»

Минулими вихідними у День міста Нова Каховка, на футбольному полі зі штучним покриттям «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергія» відбувся товариський матч з футболу серед наймолодших вихованців Новокаховської ДЮСШ «Таврія» тренер Даніїл Масюткін.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту територіальної громади Наталія Таран.

Діти – це наше майбутнє, а дитячий футбол – це незмінна складова здорового способу життя. Для них велика радість не просто ганяти за м’ячем, а займатися улюбленою грою.

З солодкими подарунками та привітальними словами до учасників звернулась начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури  та спорту Наталія Таран, яка привітала всіх присутніх зі святом та подякувала спортсменам за гарну підготовку та чудову атмосферу.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради начальник Таран Наталія Миколаївна та Новокаховська ДЮСШ «Таврія» директор Носаньова Ольга Василівна, вітають з відмінними результатами та бажають всім нових звершень.