У День знань поліцейські Херсонщини провели акцію «Відведи дитину до школи»

Вчора, 1 вересня, працівники поліції Херсонщини пильно стежили за публічною безпекою біля навчальних закладів, де відбувалися святкові заходи з нагоди Дня знань.

З метою створення комфортних та безпечних умов для дітей, від самого ранку поліцейські стежили за дотриманням Правил дорожнього руху водіями та пішоходами і не допустили ускладнень дорожньої обстановки в час-пік біля навчальних закладів. Правопорядок забезпечували майже 400 правоохоронців, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

І вже традиційно цього дня працівники ювенальної превенції та секторів реагування патрульної поліції провели акцію «Відведи дитину до школи», в межах якої забезпечили супровід до місць навчань хлопчиків та дівчаток з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та з багатодітних родин.

Правоохоронці влаштували дітям сюрприз, зробивши День знань яскравим та незабутнім – вранці на святкові лінійки малюків відвозили на поліцейських службових автомобілях, дарували кольорові повітряні кульки та супроводжували школярів до школи. Також ювенали нагадали дітлахам про правила безпечної поведінки, повторили разом з ними маршрут від дому до школи та закликали неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Усім школярам поліцейські побажали успішного навчання, гарних оцінок, нових друзів та позитивних вражень.

– Діти мають знати, що поліцейський – їх друг і захисник, до якого можна і варто звертатися по допомогу у разі потреби, який убереже їх від необачних вчинків. Ми намагаємося створити безпечний освітній простір для учнів шкіл, тож такі акції є хоч невеликими, але дієвими кроками до втілення цієї мети, – зазначив начальник Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини В’ячеслав Шинкарьов.