У День знань ювенальні поліцейські Нової Каховки склали 9 протоколів на порушення, що скоїли неповнолітні

Тільки першого вересня, в День знань, у Новій Каховці працівниками сектору ювенальної превенції було складено 5 протоколів стосовно дітей, які розпивали алкогольні напої в громадських місцях, 2 протоколи на підлітків за куріння в заборонених місцях, 2 протоколи на дорослих осіб за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння.

Про це редакції Online НК розповіли на нараді працівників служби у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради та сектору ювенальної превенції Каховського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області.

На нараді обговорювались питання про попередження дитячої злочинності та бездоглядності, запобігання поширенню негативних явищ в дитячому середовищі.

Під час зустрічі начальник сектору ювенальної превенції озвучила інформацію про стан злочинності на території Новокаховської міської територіальної громади. Повідомила, що, незважаючи на зниження росту злочинності серед неповнолітніх, має місце збільшення кількості дітей, які вживають алкогольні напої.

Учасники наради висловили спільні думки про необхідність та важливість співпраці із закладами освіти з метою проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження негативних явищ серед дітей.

Вирішено продовжити роботу з підприємцями, які займаються реалізацією алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів, щодо відповідальності за продаж зазначеної продукції неповнолітнім.

Зосереджено увагу на необхідності розроблення та погодження першочергових заходів щодо здорового способу життя, недопущення росту ювенальної злочинності.

Присутні зауважили, що профілактика протиправної поведінки дітей та молоді дуже важлива, тому необхідно докласти максимум спільних зусиль, аби неповнолітні вибирали здоровий спосіб життя, не ставали на хибний шлях, були законослухняними громадянами своєї країни.