У Новокаховському садочку «Дюймовочка» проходить “Екологічний тиждень”

В ЗДО я/с №1 «Дюймовочка» (завідувач І.Л.Матвієнко) в рамках Екологічного тижня 14 травня 2019 року була проведена музично-тематична розвага «Об’єднаємо зусилля для здорового довкілля» за участю дітей старшої групи № 10 «Дзвіночки».

Завдяки дружньому колективу у складі вихователя-методиста Стуканової О.В, інструктора з фізичного виховання Чорного С.С., вихователів Іхно І.В., Цуркан І.В., музичного керівника Яржемської К.М.  освітньо-пізнавальна діяльність дошкільнят була  організована у нетрадиційній формі. Педагоги поставили собі за мету навчити дошкільнят усвідомленої екологічної культури, виховувати любов до оточуючого середовища, спонукати до прояву милосердя та доброти. Проводячи роботу з дошкільниками педагоги закладу врахували, що формувати екологічну свідомість малюків можна використовуючи дитячу спостережливість, допитливість, бажання фантазувати, проявляти творчість.

Тож, ми педагоги, прагнемо виховати покоління, здатне будувати нове стійке суспільство, спрямоване на збереження і примноження ресурсів, орієнтоване на творення, а не на руйнування.

Адміністрація ЗДО я/с №1

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial