У Дніпрянському старостаті розповіли про послуги, які надавались мешканцям минулого місяця

У відділі з питань діяльності Дніпрянського старостинського округу Новокаховської громади Херсонщини, враховуючи карантинні обмеження, надають послуги населенню, повідомляє Online НК.

З метою контролю виконання батьками своїх батьківських обов’язків в грудні проведено 2 рейди спільно із фахівцями із соціальної роботи Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідано 5 родин.

Також у Дніпрянській ЗОШ з учнями старших класів відбулась профілактична бесіда на тему: «Домашнє насильство, насильство щодо жінок та дівчат в Україні».

Впродовж місяця були відвідані 13 родин з ознаками складних життєвих обставин, складено 3 акти. Під час відвідувань даних сімей перевірялися умови, які створені для виховання та розвитку дітей. З батьками проведені профілактичні бесіди та нагадано про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

На території Дніпрянського старостинського округу в грудні здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 48 осіб. Було видано 160 довідок про склад сім’ї та 20 актів, зареєстровано 14 звернень громадян, видано 17  довідок про наявність земельних ділянок.
Продовжується робота з укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць укладено 7  угод.

В черговий раз звертаємось до мешканців Дніпрянського старостинського округу щодо необхідності укладання угод про вивіз побутових відходів!

Фахівці Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно зі спеціалістом із соціальної роботи Дніпрянського старостинського округу привітали з Новорічними святами дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.