У Новій Каховці тривають роботи з благоустрою прибудинкових територій

Навесні до міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка та депутатів міської ради звернулись жителі будинків №3,5,7,9 по вулиці Дружби, щодо встановлення нових та головне комфортних (зі спинками) лавочок у дворах цих будинків.

Звернення жителів було підтримане депутатами міської ради шляхом внесення відповідних змін до міської Програми з благоустрою, повідомляє Online Нова Каховка.

І ось і в цих дворах нові лавочки, на яких жителі можуть обговорити питання своїх будинків, доглядати за своїми дітьми та онуками.

Для вирішення питань подальшого благоустрою цих дворів на зустріч з жителями прийшли депутати міської ради: Віталій Кубатко, Сергій Євстратов, Сергій Сліпий, керівник тепличного господарства КП “Екосервіс” Віталій Сєдін та начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

Розмова вийшла дуже жвава, адже питань, які потребують вирішення дуже багато, тож депутати разом з жителями склали поетапний план їх вирішення задля підвищення комфортності умов проживання в місті для кожного його жителя!