У гімназії №2 Нової Каховки відбулась конференція учнівського самоврядування

На минулому тижні у гімназії №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, було проведено конференцію учнівського самоврядування, до якої були залучені учнів 5-9, 11 класів, повідомляє Online НК.

Модель учнівського самоврядування гімназії №2 імені А.П.Бахути (директор Оксана Якубова) має цілеспрямовану, конкретну, систематичну і прогнозовану за наслідками діяльності  школярів.

Робота учнівського самоврядування спрямована на формування  особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією. Забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом залучення їх до активної та систематичної участі у вирішенні важливих питань класу та школи, у залученні всіх  членів шкільного колективу до планування, організації, контролю й підбиття підсумків навчальної та суспільно-корисної праці .

Конференція працювала за певним порядком денним. За результатами таємного голосування головою учнівського самоврядування обрано ученицю 9-А класу Котляр Олександру, яка ознайомила присутніх зі своєю програмою, на Статуті Гімназії №2 імені А.П.Бахути дала урочисту присягу своєю діяльністю сприяти підвищенню рівня роботи учнівського самоврядування.

Члени учнівського самоврядування обговорили та затвердили виховні заходи на 2020-2021 навчальний рік.

У минулому році учнівським самоврядуванням було проведено велику роботу по залученню учнів  до активного громадського шкільного життя, не зважаючи на дистанційне навчання.

Директор гімназії Оксана Якубова привітала учасників конференції, подякувала за роботу та побажала плідної роботи учнівському самоврядуванню, його голові в новому навчальному році .