У Горностаївці обласні фахівці вчергове провели мeдичні oгляди сільського населення

Вчора, 6 вересня, у селищі Горностаївка, яка віднедавна стала центром громади, відбувся черговий безкоштовний медичний прийом херсонськими спеціалістами вищого рівня за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з Фондом партії Геннадія Лагути.

На базі місцевої лікарні з 11 до 16 години свій прийом вели одразу два фахівці: кардіолог Роман Бондаренко та невропатолог Владислав Наумич, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

“Я вже вдруге користуюся можливостями безкоштовного медичного огляду у рамках програми “Поряд”. Нині приїжджала на перевірку процесу лікування, яке минулого разу мені прописав кардіолог Роман Бондаренко. Можу з впевненістю сказати, це фахівець вищого рівня, бо вже відчуваю значне покращення самопочуття. Дякую за таку ініціативу Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові лднойменної з Фондом партії Геннадію Лагуті!”, – ділиться жителька села Каїри Наталія Лузанова.

Загалом до лікарів звернулося 40 людей: 19 до кардіолога та 21 до невропатолога. Це жителі селища Горностаївка і сусіднього села Каїри, які спеціально приїхали за записом у зазначений день. Усім пацієнтам будо приділено ретельну увагу та необмежений час для вирішення проблем, які їх непокоїли.

“Для нас важливо, аби люди мали реальну можливість консультуватися з лікарями вищого рівня. Бо здоров’я – скарб людини, який не пробачає відкладання у часі чи невідповідної допомоги. Саме тому наша команда впровадила програму “Поряд”, аби люди могли отримати своєчасну медичну підтримку безпосередньо в місцях їх проживання!,” – наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.