У Херсоні на вихідні в трьох пунктах масової вакцинації зробили щеплення проти COVID-19 більше 1 тис осіб

Про їх роботу говорили під час селекторної наради, що відбулася сьогодні, 14 вересня, під головуванням очільника Херсонщини Сергія Козиря, повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Як розповів директор Департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко, пункти працювали з 10:00 до 17:00, здійснювали щеплення  вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech:

«За ці два дні у центрах масової вакцинації проти COVID-19 щеплення отримала 1 171 особа. Всі хто приходили на щеплення, були записані до листа очікування вакцинації через портал “Дія”, а також на запрошення сімейних лікарів. Наразі відпрацьовується робота щодо відкриття ще чотирьох пунктів масової вакцинації у Генічеську, Бериславі, Скадовську та Новій Каховці, які будуть працювати у вихідні дні. Тож,  в цілому на Херсонщині буде відкрито 7 центрів».

Нагадаємо, минулого тижня в область  надійшло 16 тисяч доз вакцини AstraZeneca. Її використовуватимуть насамперед для вакцинації людей, які зробили вже перше щеплення та мають отримати другу дозу вакцини. Окрім того, надійшло і 3510 доз вакцини Comirnaty, яка розрахована на одне щеплення  для органів місцевої, судової влади, працівників  освіти та медичних працівників цільових груп 1-го і 2-го етапів.

Також на Херсонщині визначено 6 пунктів щеплень в амбулаторіях для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території  АР Крим. Першу дозу вакцини від COVID-19 отримало вже 4 особи в амбулаторіях Генічеська та Каланчака.