У Херсоні на залізничному вокзалі відкрився пункт вакцинації від коронавірусу

Вакцинуватися у Херсоні відтепер можна і на залізничному вокзалі. Для того, щоб скористатись новим сервісом, не обов’язково бути клієнтом Укрзалізниці, повідомляє Суспільне.

“У нас тут є і фізрозчин, і адреналін ми готуємо. Нашатир”, – розказує медична сестра Вікторія Бондаренко

Жінка показує, чим забезпечена бригада. Сьогодні, 1 листопада, цей пункт вакцинації працює перший день. У наявності 2 вакцини Пфайзер та Коронавак.

“Ми взяли на цей час 10 флакончиків. Тобто на 60 людей Пфайзер і 40 Коронавак. Це поки перший раз, тому на сьогодні стільки взяли”, – каже медична сестра.

За перші дві години роботи пункту щеплення зробили троє людей, розказує Вікторія Бондаренко. Павліна Погорєлова говорить, давно збиралася вакцинуватися.

“Чому вирішила вакцинуватися? Тому що складається така ситуація. Я і раніше не була проти того, щоб вакцинуватися, але оскільки багато супутніх хвороб, трошки це відстрочувала, але розумію, що далі не можна чекати, треба вакцинуватися. Діти в мене також вакциновані. А сюди я приїхала, бо немає натовпу”, – каже жінка.

У Херсоні на залізничному вокзалі відкрився пункт вакцинації від коронавірусуФото: Аліна Олефір/Суспільне Херсон

Віктор Нікулін говорить, не зміг зробити щеплення раніше, оскільки у пунктах великі черги.

“Просто там черги були великі. Пішли ще на один пункт. Взагалі не працює, тому прийшли сюди, тут черги немає. Вакцинувався для того, щоб навіть якщо захворію, легше перенести захворювання”, – каже чоловік.

Пункт щеплення на залізничному вокзалі працюватиме по понеділках, середах та п’ятницях з 10-ї до 15-ї години.