У Херсоні завершується театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”: цього року він був особливим

Сьогодні, 13 вересня, у Херсоні завершується XXII-ий щорічний театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”.

Про цьогорічні особливості фестивалю розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

“Цього року, зважаючи на карантинні обмеження, офіційний слоган свята – “Мельпомена» просто неба”. Жодних критих сцен і приміщень: всі вистави граються на чистому повітрі. Та на мій погляд, від цього фестиваль тільки виграє: він став ще більш сучасним та драйвовим.

Власне, колись театр народився саме на повітрі, з вуличних свят.

Сьогодні завітав на довгоочікуване для багатьох херсонців, жителів області та організаторів дійство – парад кораблів на набережній.

Із радістю відзначив грамотами та подяками працівників Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша. Та з не меншою радістю спостерігав, як традиційні для області свята об’єднують усіх її жителів.

Хай живе “Мельпомена”!
Хай розвивається та квітне наша неймовірна Херсонщина!” – наголосив пан Гусєв.

 

Організатори зазначають, цього року у театрального свята менший масштаб – всього 4 дні і тільки українські театри. Більше свіжого повітря – тільки вуличні локації.

Замість традиційних масових заходів, таких як карнавальна хода, гала-концерти на площі – відбудуться парад на Дніпрі і Театральний капусник у лісі.