За тиждень на Херсонщині понад 100 медиків захворіли на коронавірус

Минулого тижня на Херсонщині зафіксовано рекордну кількість захворювань на COVID-19 серед медичних працівників. За період з 26 жовтня до 2 листопада зафіксовано 101 лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус серед медиків.

Це новий антирекорд для Херсонщини. Станом на 2 листопада загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 424 особи, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 4 270 випадків захворювання на COVID-19. Тобто, кожне десяте захворювання приходиться на медпрацівника.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 2 листопада на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 278 осіб. Тільки за вихідні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 44 особи.

Наразі відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в області становить 55, 71% і цей показник кожного дня збільшується.

Зауважимо, що згідно з постановою уряду завантаженість ліжок у регіоні у більш як 50% – це один з критеріїв, який є передумовою для посилення карантину в межах регіону.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА