У Херсонській області на COVID-19 перехворіло вже більше 3% населення

Станом на 9 грудня в Херсонській області зафіксовано 12 826 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив перший заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій.

Також він зазначив, що середній показник захворюваності на COVID-19 в області становить 354 випадки на 100 тис. населення. При цьому в м.Херсоні 555 на 100 тис. населення, м.Гола Пристань – 412 на 100 тис. населення, Великолепетиський район – 519 на 100 тис. населення.

Для оперативного виявлення коронавірусної хвороби та надання допомоги пацієнтам в області наявні:

  • 26, 5 тисяч тест-систем для проведення ПЛР тестувань;
  • Понад  2 тисячі ліжкомісць для хворих на коронавірус.
    Наразі на лікуванні перебуває 553 хворі, зайнято 25,5% ліжок;
  • Протягом цього тижня триває робота зі збільшення ліжкового фонду для хворих на коронавірус ще на 400-600 ліжок;
  • Майже 1400 ліжок підключені до медичного кисню, це становить 64,1%.
    258 хворих отримують централізовано кисень;
  • Крім того, в області триває будівництво 2-х сховищ для медичного кисню, які вміщуватимуть по 20 тонн кисню.  Вони будуть розташовані в Херсонській обласній інфекційній лікарні ім. І.Г. Горбачевського та міській клінічній лікарні ім. А. і О.Тропіних.

Ситуація з COVID-19 в Україні вже наблизилась до критичної. Щоденно в країні фіксуються тисячі нових випадків захворювання.

Лікарі щодня рятують сотні хворих на COVID-19, усі працюють у посиленому режимі. Ми докладаємо зусиль для того, аби стримувати поширення хвороби в області.

Вплинути на темпи розповсюдження коронавірусу може кожен із нас. Потрібно лише дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил та карантинних обмежень.