У Херсонській області на свята для сільської малечі встановили батутний комплекс

У селі Рубанівка, яке нещодавно стало цетром громади Каховського району, відзначили 30-річчя Незалежності України. Як завжди все було яскраво та масштабно: творчий концерт за участі місцевих колективів, розважальна програма та яскравий салют.

Проте найбільше догодили малечі встановленням великого батутного комплексу. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

А допоміг реалізувати розваги для дітей Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Геннадій Лагута швидко відреагував на прохання заступника сільського голови Олександра Лозіцького та виділив кошти на оренду комплексу.

«Звичайно у селі не вистачає дитячих розважальних комплексів та майданчиків, тож встановлення такого батуту було справжнім святом для нашої малечі. Ми безмежно вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що підтримали ініціативу встановлення та виділили кошти», – завдячують жителі села Рубанівка.

«Дитинство – безтурботна пора, яка має бути наповнена позитивними емоціями та радістю. І зовсім неважливо живуть діти в маленькому селі чи місті. Ми завжди готові підтримувати ініціативи, які стосуються розваг дітей, адже, що може бути важливішим за ці щасливі оченята та щирі усмішки», – наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.