У Херсонській області серед 2 тисяч хворих на COVID-19 лише 7 вакциновані

Про це вчора, 22 вересня, під час пресбрифінгу в обласній державній адміністрації повідомив головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич.

Наразі показник захворюваності на коронавірус в області становить 181 випадок на 100 тисяч населення, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич закликав жителів області не зволікати з вакцинацією: «Ми очікуємо зростання кількості захворювань на коронавірус. Проте звертаю увагу, що серед 2 тисяч осіб, які наразі хворіють на Херсонщині – лише 7 вакцинованих. Жоден з них не потребує кисневої терапії та не знаходиться у важкому стані».

Щодо інших обмежень, то в «жовтій» зоні заборонено проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо. Водночас вимоги до «жовтого» рівня є пом’якшеними для вакцинованих.

Нагадаємо, що Державна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки в усіх регіонах України з 23 вересня. Відповідно, освітні заклади працюватимуть за умови 80% вакцинованого персоналу.