У Херсонській області з початку тижня на COVID-19 інфікувались 66 медичних працівників

За оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області за минулу добу зафіксовано 322 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, з яких 14 дітей та 29 медичних працівників.

З початку поточного тижня всього зафіксовано 66 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус серед медичних працівників. Станом на 19 листопада загальна кількість захворювань медиків за час пандемії становить 700 осіб, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 7946 випадків захворювання на COVID-19.

Також станом на 19 листопада на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 399 осіб.

Стан хворих:
Легкого ступеня важкості – 0 осіб
Середнього ступеня важкості – 275 осіб
Важкого ступеня важкості  – 124 осіб (108 осіб отримують кисень, 16 осіб на ШВЛ).

Тільки за вчорашню добу до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 29 осіб.

Для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу рішенням ТЕБ та НС в області затверджено 11 лікарень першої хвилі, в яких розгорнуто 1770 ліжок та 6 лікарень другої хвилі – 394 ліжок .

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА