У Херсонській області з початку тижня на COVID-19 захворіла рекордна кількість медиків

За три дні поточного тижня на Херсонщині зафіксовано рекордну кількість захворювань на COVID-19 серед медичних працівників. Тільки у вівторок, 27 жовтня, за добу лабораторно підтверджено 24 випадки інфікувань медиків по всій області.

Всього ж з початку тижня зафіксовано 52 випадки COVID-19 серед працівників медичних установ, що стало новим антирекордом для Херсонщини.

Станом на 29 жовтня загальна кількість захворювань медиків за час пандемії на коронавірус становить 365 осіб, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 3 616 випадків захворювання на коронавірус.

Також за останню добу в області зафіксовано 162 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус, з яких 9 дітей та 17 медичних працівників. Це новий антирекорд для Херсонщини з добовою кількістю захворювань. Також є вісім летальних випадків.

Померли:

  • жінки, 65 та 83 роки та  чоловік, 73 роки, жителі м.Херсон;
  • чоловіки, 53  та 77 років, жителі Нововоронцовського району;
  • чоловіки, 56 та 54 роки, жителі Великоолександрівського району;
  • чоловік, 65 років, житель Бериславського району.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА