У Херсонській області за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 46 медичних працівників

За оперативною інформацією, яку щоденно надає Департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 8 до 14 листопада в області зафіксували 46 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус медичних працівників.

Станом на 15 листопада загальна кількість захворювань медиків за час пандемії становить 2417 осіб, 13 померли, при цьому в області загалом зафіксовано 73 059 випадків захворювання на COVID-19, повідомляє Online НК.

На Херсонщині триває щеплення вакцинами Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). З початку вакцинації в області використано понад 550 тис. доз вакцин. Значна частина вакцинованих – саме медичні працівники. Наразі на Херсонщині працюють:

  • 91 стаціонарний пункт вакцинації;
  • 32 мобільні бригади;
  • 11 центрів масової вакцинації;
  • 6 пунктів щеплення для осіб з тимчасово окупованого Криму.

Адреси центрів вакцинації можете переглянути за посиланням.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

Також за тиждень в області захворіли на коронавірус 160 дітей, з них 23 дитини – лікуються на стаціонарі.

Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!