У Херсонській області за тиждень на COVID-19 захворіли 42 медичних працівника

За оперативною інформацією, яку щоденно надає департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 4 по 10 січня в області зафіксовано 42 лабораторно підтверджених випадка захворювання на коронавірус серед медиків.

Станом на 11 січня загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 1298 осіб, дев’ятеро померли, при цьому в області загалом зафіксовано 19 122 випадка захворювання на COVID-19.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області за останні чотири святкові дні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 89 осіб. Наразі в області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою становить 39,1%.

В області збільшили кількість ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою до 2 284. З них майже 82% ліжок забезпечені медичним киснем, і наразі триває робота з дооснащення киснем ліжкомісць.

Два двадцятитонних кріоциліндри для кисню встановлені на території обласної  інфекційної лікарні ім. Г.І.Горбачевського та Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних. Відтепер навіть за умови виникнення критичної ситуації хворі, які потребуватимуть кисневої підтримки, отримають необхідну допомогу.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

Останій час кількість хворих не зменшується. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА