У Херсонській області за тиждень на COVID-19 захворіли 89 медичних працівників

За оперативною інформацією, яку щоденно надає департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 21-го до 27-го грудня в області зафіксовано 89 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медиків.

Станом на 28 грудня загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 1211 особи, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 17 168 випадків захворювання на COVID-19.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 28 грудня на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 962 особи. Тільки за вихідні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 28 осыб. Наразі в області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою становить 42,1%.

В області збільшили кількість ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою до 2 284. З них майже 63% ліжок забезпечені медичним киснем, і наразі триває робота з дооснащення ліжкомісць.

Два двадцятитонних кріоциліндри для кисню встановлені на території обласної  інфекційної лікарні ім. Г.І.Горбачевського та Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних. Відтепер навіть за умови виникнення критичної ситуації хворі, які потребуватимуть кисневої підтримки, отримають необхідну допомогу.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

Останій час кількість хворих не зменшується. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА