У Херсонській області за тиждень на COVID-19 захворіли 90 медичних працівників

Минулого тижня у Херсонській області на COVID-19 захвріла значна частина медичних працівників. За період з 1-го до 7-го грудня зафіксовано 90 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медиків.

Станом на 7 грудня загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 944 особи, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 12159 випадків захворювання на COVID-19.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 7 грудня на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 397 осіб. Тільки за вихідні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 56 осіб. 181 особа отримує медичний кисень. Крім того, у закладах хворі отримують кисень за допомогою медичних концентраторів. Їх в області наявно 194.

В області збільшили кількість ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою до 2 164. З них 1065 ліжок вже забезпечені медичним киснем, і наразі триває робота з дооснащення ліжкомісць.

Тож наразі в області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 18,3%.

Останій час кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА