COVID-19: на Херсонщині можуть посилити протиепідемічні заходи

На Херсонщині впродовж останніх 14 днів показник захворюваності на COVID-19 становить 98,8 випадків на 100 тисяч населення.

Про це вчора, 16 жовтня, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив в.о. головного державного санітарного лікаря області Олександр Хондусь, передає Online Нова Каховка.

Так, за результатами оцінки епідемічних показників встановлено, що протягом останніх 14 днів показник захворюваності на COVID-19 становить 98,8 випадків на 100 тисяч населення, а кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу – 161,00 на 100 тисяч населення.

Вказані показники свідчать про значне поширення COVID-19 в області.

Базовий показник (40 випадків на 100 тисяч населення) перевищено у місті Херсоні, Новій Каховці, Голій Пристані, Білозерському, Новотроїцькому, Нововоронцовському, Олешківському, Іванівському, Високопільському, Великолепетиському, Великоолександрівському, Чаплинському, Каланчацькому районах, на території яких можуть бути вжиті додаткові протиепідемічні заходи.

Херсонська обласна регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила перелік заходів щодо посилення дотримання протиепідемічних заходів серед населення.