У Херсонській ОДА пройшов брифінг щодо заходів з протидії поширенню COVID-19 (відео)

За останню добу на Херсонщині зафіксовано 221 новий хворий. Про це сьогодні, 1-го грудня, під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив заступник голови Херсонської ОДА Олександр Самойленко.

Тож наразі в області 10 371 лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

З них:

  • 4767 людей побороли недуг;
  • 5374 людини інфіковані COVID-19;
  • 230 людей померли.

Крім того, для проведення ПЛР тестувань в області наявні 12 878 тест-системи.

На сьогодні ліжковий фонд для хворих на коронавірус становить 2164 ліжка.  На лікуванні перебуває 478 пацієнтів, тобто зайнято 22,1% ліжкомісць.

Лікарні Херсонщини забезпечені медичним киснем. Підключені до медичного кисню 1238 ліжок, це становить 57,2%. Здійснюється робота з дооснащення ліжкомісць. 210 хворих отримують централізовано кисень.

Крім того, хочу нагадати, що в області будується 2 сховища для медичного кисню.  Вони будуть розташовані в Херсонській обласній інфекційній лікарні ім. І.Г. Горбачевського та міській клінічній лікарні ім. А. і О.Тропіних.

Вже підготовлено фундаменти. На наступному тижні вже буде завезено обладнання для монтажу колон, які вміщуватимуть по 20 тонн кисню.

Всього в школах області захворіли на COVID-19 99 учнів та 103 вчителі й працівники шкіл. На самоізоляції 3868 учнів та 132 вчителі та працівники шкіл.

  • 37 загальноосвітніх закладів частково залишаються на дистанційній роботі;
  • Повністю на дистанційній роботі Чорнянська ЗОШ та Кам’янський заклад середньої освіти Каховського району, Скадовська ЗОШ «Академія творчості», Скадовський НВК «Академічна гімназія», а також Олешківські середня школа №4 та Комунальний заклад  «Олешківські гімназія».
  • Професійно-технічні заклади здійснюють навчання на змішаній формі;
  • На частковій дистанційній роботі залишаються 15 закладів дошкільної освіти;
  • Повністю переведено на карантин:
    дитячий садок «Журавлик» у Голопристанському районі; Михайлівський заклад дошкільної освіти Скадовського району і 3 дитячі садочки у м. Скадовську.

агадуємо, в області працює Єдиний антикризовий штаб. Жителі Херсонщини, які через поширення коронавірусної хвороби COVID-19 опинилися в скрутних обставинах, можуть звернутися як з проханням отримати гуманітарну допомогу, так і з пропозиціями надати допомогу тим, хто цього потребує.

Оновлені контактні телефони та банківські рахунки розміщено на офіційному сайті Херсонської ОДА у розділі «Єдиний антикризовий штаб» та на сторінці ОДА у Фейсбуці.

Звертаємося до жителів Херсонщини:

Ситуація з COVID-19 в Україні вже наблизилась до критичної. Щоденно в країні фіксуються тисячі нових випадків захворювання.

Лікарі щодня рятують сотні хворих на COVID-19, усі працюють у посиленому режимі. Ми докладаємо зусиль для того, аби стримувати поширення хвороби в області.

Вплинути на темпи розповсюдження коронавірусу може кожен із нас. Потрібно лише дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил та карантинних обмежень.