У херсонському дербі «Енергія» на виїзді виграла у «Кристала»

Вчора, 11 вересня, в рамках 8 туру чемпіонату України з футболу у групі «Б» Другої ліги новокаховськая «Енергія» на виїзді перемогла херсонський «Кристал» з рахунком 2:1, повідомляє Online НК.

Гра на стадіоні «Кристал» у Херсоні                                                розпочалась атаками господарів поля. І вже на 18 хвилині гри їм вдалось забити гол у ворота енергетиків: відзначився півзахисник Тімур Гогітідзе.

Як вже було не раз, пропущений гол підштовхнув новокаховчан до більш рішучих дій. І вже через 15 хвилин гри, на 32 хвилині, рахунок зрівнює №18 Владислав Бондар.

З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

А з початком другого тайму вже новокаховчани почали диктувати свою гру господарям. На 48 хвилині захисник №19 Владислав Бородай забиває другий гол у ворота господарів: 2:1.

З таким рахунком і завершилась ця гра.

Новокаховчани одержали третю перемогу у чемпіонаті, херсонці п’яту поразку з яких третю поспіль.

Також вчора відбулись ще шість матчів 8 туру у групі «Б».

Їх результати: Полтава – Вовчанськ 2:2; Яруд – Миколаїв 2:2; Таврія – Тростянець 0:2; Вікторія – Металург 0:1; Суми – Балкани 1:2; Скорук – Реал Фарма 4:0;

Останній гра 8 туру у групі «Б» між Перемогою та Нікополем відбудеться сьогодні о 16.00.

За підсумками 8-го  туру Енергія з 10 очками піднялась на 1 сходинку посівши 11 місце.

Таврія з 9 очками опустилась на 12 місце. А ось Кристал з 5 очками займає 14 місце в групі.

Наступну гру 9 туру Енергія проведе вдома 18 вересня, у суботу, проти ФК «Скорук» (смт. Томаківка Дніпропетровська область), який посідає друге місце у нашій групі.