У Каховці відкрили відремонтоване приміщення Почесного консульства Швеції в Україні

Про це повідомив голова Херсонської ОДА Сергій Козир на щотижневому брифінгу для місцевих ЗМІ щодо епідеміологічної ситуації в області та подій за останній тиждень.

Він зазначив, що на минулому тижні Херсонщину відвідали посли Скандинавських країн Королівства Данія в Україні, Королівства Норвегія в Україні та Королівства Швеція. З почесними гостями обговорили налагодження співпраці та залучення скандинавських інвестицій у Херсонську область.

Також дипломати, разом з Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем та головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим побували на адміністративній межі з тимчасово окупованою АР Крим.

Окрім того, у Херсоні, Посли поспілкувалися з вимушено переміщеними особами, аби з перших вуст дізнатися про проблеми, з якими вони зіштовхнулися через анексію півострова. Приємно, що поважні гості озвучили спільний висновок – Норвегія, Данія та Швеція підтримують територіальну цілісність України, а також ніколи не визнають анексію Криму Російською Федерацією.

Візит послів завершився гарним заходом – відкриттям у місті Каховка, відремонтованого приміщення Почесного консульства Швеції в Україні.

Для налагодження ще більшої співпраці, я запросив Надзвичайних і Повноважних Послів взяти участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку» 10 – 11 червня на Арабатській Стрілці.