У ліцеї Козацького через хвору на COVID-19 на самоізоляцію відправили вчителів та учнів

Вчора, 24 вересня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулось засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій.

Серед питань порядку денного члени комісії розглянули ситуацію, яка виникла у Козацькому ліцею у зв’язку з захворюванням соціального-педагога, що працює в ліцею, на COVID-19, повідомляє Online НК.

Як доповіла членам комісії начальник відділу освіти Новокаховської громади Лілія Микитенко, за підсумками обстеження кола контактних осіб захворівшої, пропонується відправити на самоізоляцію та дистанційне навчання 46 учнів ліцею з двох дев’ятих та одного шостого класу та 10 вчителів, які контактували з хворою та працювали з учнями цих класів. Спеціалістами лабораторного центру була проведена дезінфекція приміщень ліцею, де навчались контактні учні.

Питання дистанційного навчання учнів відпрацьовані, заміни вчителів, що пішли на самоізоляцію, будуть також вирішені.

Виконання правил самоізоляції будуть контролювати поліцейські Бериславського відділу поліції.

Комісія прийняла рішення затвердити пропозиції відділу освіти щодо закриття трьох класів у Козацькому ліцеї.

При обговоренні цього питання начальник Новокаховського міського відділу поліції підполковник поліції Олександр Рогожин зауважив, що під час перевірок дотримання правил самоізоляції учнями міського академічного ліцею «Спектр», були непоодинокі випадки порушень ними режиму самоізоляції.

Начальник поліції заявив, що після попереджень, які були зроблені батькам цих учнів, у випадку виявлення наступних порушень будуть вже виписуватись протоколи і штрафи. «Час умовлянь сплинув!» – так завершив свій виступ підполковник Рогожин.