У лікарні Нової Каховки знаходяться 3 хворих на СОVІD-19

На ранок 17 вересня у Новокаховській ЦМЛ на лікуванні перебувають троє хворих з діагнозом СОVІD-19 та одинадцять – з діагнозом пневмонія. Про це редакції Online НК  повідомила заступник головного лікаря Олена Василенко.

Серед хворих на СОVІD-19 одна мешканка Бериславського району, один мешканець Горностаївського та один новокаховчанин.

11 вересня у Херсонському обласному лабораторному центрі був виявлений хворий новокаховчанин. Його стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Він став 14 за час пандемії мешканцем міста, у якого підтверджено діагноз СОVІD-19. Одужало від цієї хвороби 8 чоловік.

У лабораторії ЦМЛ з 10 червня зроблено 2928 ІФА-досліджень на СОVІD-19. Про це редакції повідомила завідуюча лабораторією Ольга Леонтьєва.

Вкотре нагадуємо мешканцям міста: безпека кожного в першу чергу залежить від нього самого. Дотримуйтесь маскового режиму та соціальної дистанції в громадських місцях, обробляйте руки санітайзерами.

Не відносьтесь з зневагою до рекомендацій щодо дотримання маскового режиму у громадських місцях. При цьому маска повинна закривати не тільки рот, але, і що головне, ніс людини! Хворі люди можуть знаходитись поруч з Вами.

Пам’ятайте, Ваше здоров’я – у ваших руках!