У лікарнях Херсонщини 8 хворих на COVID-19 знаходяться в тяжкому стані

За оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 30 вересня серед 506 інфікованих COVID-19 в лікарнях знаходиться 81 особа, інші 425 – перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

73 хворих перебувають у середньому ступені важкості, вісім – у важкому стані, з яких сім осіб отримують кисневу підтримку, одна підключена до апарату штучної вентиляції легенів.

Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок, відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 18,88%.

Медичні заклади області повністю забезпечені тест-системами для проведення ПЛР та ІФА тестувань. Для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні  26 784 тест-системи.

З початку пандемії в області 1134 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. З них: 604 людини побороли недуг; 506 інфікованих COVID-19; 24 – померли.

Рекомендації МОЗ прості та обов’язкові для всіх без виключення:
– маски
– соціальна дистанція
– використання санітайзерів

Дотримання цих правил рятує життя. Не нехтуйте ними, хвороба може спіткати кожного!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА