У Маслівській школі пройшов місячник морально-правового виховання

З 09 листопада до 10 грудня 2020 року в Маслівській школі, що в Новокаховськый ОТГ Херсонщини, було проведено місячник морально-правового виховання. Метою проведення заходу було прагнення перетворити права на важливий регулятор життя та поведінки учня в умовах його соціалізації.

Про це редакції Online НК повідомила директор школи Оксана Ковш.

У цей період були проведені різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи: години спілкування («Права свої знай, правила й обов’язки не забувай», «Великі права маленьких дітей»), тематичний кінопоказ («Що таке права людини?», «Декларація прав», «СНІД – небезпечне захворювання»), конкурси малюнків, плакатів та колажів («Права дітей», «Мої права», «Наші долоньки проти насильства»), виготовлення та розповсюдження буклетів («Скажемо – НІ насильству над жінками», «Стоп! Насилля!»), бесіди, вікторини, інформаційні хвилини.

До Всесвітнього Дня захисту прав людини класні керівники 1-9 класів провели Єдиний урок «Права людини», організували виставку малюнків «Права дитини», «Мої права», створили квітку права та колаж «Права людини».

В рамках Всеукраїнського тижня права вчитель правознавства Дмитро Островський організував для учнів 8-9 класів бесіду за круглим столом «Я маю право», організував перегляд відеороликів на правову тематику, після яких опрацьовували з учнями різноманітні проблемні ситуації.

Така робота дає можливість школярам зрозуміти, що “незнання законів не звільняє від відповідальності”, впевнитись у тому, що будь-яке порушення містить антисуспільний характер, формує і розвиває міцні переконання і потреби поводити себе згідно з моральними нормами, які склалися у суспільстві, виховує колективізм, свідому дисципліну, громадянську та соціальну відповідальність, непримиренність до аморальних вчинків, формує цілісну моральну особистість.

Правовиховна робота в школі не обмежується рамками місячника морально-правових знань, це цілеспрямована системна робота всього педагогічного колективу, яка проводиться щоденно і є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу.