У Маслівській школі урочисто відзначили День Соборності України

Дня Соборності України в школі села Маслівка (директор Оксана Ковш), що в Новокаховській ОТГ на Херсонщині,  були проведені різноманітні тематичні заходи, повідомляє Online НК.

Класними керівниками та педагогами-організаторами протягом дня проведено години спілкування: «Я,ти, він, вона – разом ми одна сім’я», «Україна соборна», «Моя країна – єдина, неподільна», «Єдині, отже, разом»; інформаційні хвилинки: «Україна – сім’я єдина», «Що таке соборність?». Бібліотекарем школи Оксаною Мосьпан було організовано книжкову тематичну виставку «22 січня – День Соборності України», яка була покликана поглибити знання школярів про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

На перервах організовано випуск тематичних плакатів та малюнків, флешмоб «Разом сильніші», перегляд відео «Одна, єдина, соборна Україна», створення колажу «Україна – єдина». Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Соборності й Свободи. На стенді школи було створено фотоекспозицію «Соборна Україна: від ідеї до життя».

Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: вони створювали презентації, зачитували повідомлення для однокласників, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України та виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

Всі заходи, проведені 22 січня, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.