У Маслівській школі відзначили День Збройних Сил України

Напередодні святкування Дня Збройних Сил України в Маслівській школі, що в Райському старостаті Новокаховськорї громади Херсонщини, з учнями було проведено низку тематичних заходів, спрямованих на виховання патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Про це редакції Online НК повідомила директор школи Оксана Ковш.

Для учнів школи були проведені уроки мужності “З Україною в серці”, години спілкування «Сила та мужність», «Є така професія – Батьківщину захищати», «За Україну, за її волю і честь»; вікторину “Ми – майбутні захисники України”, інформаційну хвилину «Мужність -це……..!».

У 2-4 класах учні малювали своє бачення сильного, мужнього та вірного Батьківщині солдата. Члени учнівського самоврядування та учні 5-9 класів підготували вітальні листівки для захисників-випускників нашої школи, частину листівок передали військовослужбовцям 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Всі учасники проведених заходів зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій України та українського народу.