У мешканця Таврійська злодії поцупили велосипед та грошові кошти

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшли 487 звернень, серед яких 60 повідомлень містять ознаки кримінального правопорушення.

Зареєстровано 3 ДТП з постраждалими, внаслідок яких 1 особа загинула, 2 особи отримали травми, повідомляє hr.npu.gov.ua. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 130 адміністративних протоколів, з них 9 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

В Скадовський районний відділ поліції звернувся 44-річний  місцевий житель. Чоловік розповів, що  невідомий, під приводом надання послуг із перевезення, шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами у сумі 51451 гривень, які він перевів на банківську картку. За даним фактом проводиться перевірка.

В Каховський районний відділ поліції звернувся 46-річний житель м.Таврійськ. Чоловік розповів, що невідома особа відкрито заволоділа велосипедом та сумкою в якій знаходився планшет, банківські карти та грошові кошти в сумі 1000 гривень За даним фактом проводиться перевірка.