У міському парку Нової Каховки залишиться єдине на Херсонщині оглядове колесо

Наразі в Херсонській області налічується два оглядових колеса, які є родзинками міських парків Херсона та Нової Каховки. Популярність цих атракціонів настільки велика, що вони стали візитівками міст.

Але, як інформують херсонські ЗМІ, міська влада обласного центру має намір знести своє оглядове колесо і на його місті збудувати зовсім інші споруди, повідомляє Online НК.

Ось що з цього приводу пише “Суспільне“: “Згідно з рішенням виконкому Херсонської міськради, яке було прийняте 15 грудня минулого року, замість атракціонів у парку Херсонська фортеця будуть зводити “Урбан-парк”. Для цього вирішили демонтувати усі конструкції, серед них і єдине в області оглядове колесо, яке було встановлене близько 50-ти років тому”.

Дуже дивно, що такому поважному виданню, яким є “Суспільне”, невідомо про існування оглядового колеса у міському парку Нової Каховки.

Доречно зазначити, що воно кожного року проходить обстеження відповідними службами перед початком фунціонування всього парку атракціонів і знаходиться в належному технічному стані.

А ось що повідомило те ж таки “Суспільне” про технічний стан оглядового колеса в Херсоні:

“Провести роботи з демонтажу оглядового колеса міська влада доручила комунальному підприємству “Гарантія”. Його директор Ігор Семенчев сказав, що 29 грудня була проведена експертиза споруди.

“У своїх висновках нам експертиза зауважила, що згідно з законодавчими актами відмова елементів колеса може стати причиною аварійної ситуації з прямою загрозою для людей. Внаслідок суцільної корозії можливі відриви металевих частин конструкції, травмування людей, а також падіння всієї конструкції. Технічний стан в цілому оцінюється, як аварійний”, – розповів директор КП “Гарантія”.

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося після експертизи, оглядове колесо вирішили демонтувати. Комунальне підприємство Гарантія звернулося до Укрдержбудекспертизи для оцінки вартості цих робіт, після чого оголосило тендер на демонтаж, коштуватиме який понад 400 тисяч гривень, розказав Ігор Семенчев”.

Редакція Online НК не має наміру втручатися у дії Херсонської міської ради, але новокаховчани повині знати про те, що незабаром у їхньому місті залишиться єдине в області оглядове колесо! І цим фактом вони мають пишатися, адже туристична привабливість Нової Каховки від цього тільки зростатиме…