У найвіддаленіших населених пунктах Херсонщини обласні фахівці проводять медичні огляди населення

У рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», на території 184 округу продовжуються безкоштовні медичні огляди. Цього разу лікар-кардіолог та лікар-невропатолог завітали до смт Архангельське, що поблизу смт Високопілля.

Традиційно місцем проведення оглядів обрали місцевий медичний заклад. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

За кілька годин активної роботи лікарі прийняли понад 50 пацієнтів: кардіолог – 32 особи, а невропатолог – 20.

Крім звичайного медичного огляду лікарі проводили консультації, надавали поради, а деяким чіткий план подальших дій.

«Ми знаємо, що ці люди в білих халатах – справжні професіонали і їм можна довіряти. Тож, як тільки бачимо повідомлення про їх черговий приїзд записуємося без жодних вагань. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що піклуєтесь про наше здоров’я і завжди підтримуєте», – розповідають жителі смт Архангельське.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Covid-19 та інші віруси завдають чималої шкоди людському організму. У такому випадку не варто займатися самолікуванням, а одразу звертайтесь до лікарів. Навіть, якщо вас нічого не турбує, приходьте на безкоштовні прийоми, вони проводяться задля того, аби ви могли переконатися у нормальному стані свого організму або за потреби прийняли міри і почали лікуватись. Головне – бережіть себе і всі будьте здорові».